Nowy numer 30/2021 Archiwum

78. Pielgrzymka Akademicka

Duszpasterstwo Akademickie "Na Czarnej" z Gdańska-Wrzeszcza zaprasza wszystkich chętnych studentów do wspólnego wyjazdu na Jasną Górę.

W dniach 10-11 maja odbędzie się 78. Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki to "Zrozumieć człowieka". W programie wydarzenia m.in.: przejazd autokarem do Częstochowy i z powrotem, adoracja, spowiedź, konferencja W. Półtawskiej, koncert, Eucharystia, nocne czuwanie.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą karimaty i śpiwora, które przydadzą się w czasie nocnego odpoczynku w Sali Papieskiej.

Całkowity koszt wyjazdu to 76 zł. Zapisy i informacje u duszpasterza DA ks. Andrzeja Dańczaka, pod nr tel. 58 341 68 80 lub mailem: danczak@tiscali.it.

Wyjazd sprzed kościoła Serca Jezusowego we Wrzeszczu (ul. Ks. Zator Przytockiego 3, niedaleko stacji PKP Gdańsk-Wrzeszcz) w sobotę rano o godz. 8.00. Powrót do Gdańska w niedzielę około godz. 19.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama