Nowy numer 47/2022 Archiwum

Forum dla Młodych

Ks. Piotr Pawlukiewicz będzie gościem II Forum "Młodzi i Miłość", które odbędzie się w najbliższy wtorek w Gdańsku.

Ks. dr Piotr Pawlukiewicz jest znanym duszpasterzem warszawskich studentów oraz wykładowcą akademickim, który podejmie temat "Kobieta i mężczyzna - sztuka relacji". W programie spotkania również świadectwo życia młodzieży o wyzwalającej sile miłości, występ grupy muzyczno-teatralnej "Kierunek Niebo" oraz modlitwa o Ducha Świętego Odnowiciela ludzkiej miłości. Organizatorzy przewidzieli również dodatkowe atrakcje - stoiska ze słodkim poczęstunkiem, kawą i herbatą oraz loterię fantową.

- Forum "Młodzi i Miłość" jest adresowane do młodzieży szkół średnich i studentów Trójmiasta. To wydarzenie ewangelizacyjne, organizowane z potrzeby ukazania sposobów budowania trwałych relacji, a także autentycznego rozwoju wolnego od uzależnień - podkreśla Stowarzyszenie MODeM, jeden z organizatorów.

Na imprezę dojazd tramwajami numer 1, 7, 10. Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie: mlodziimilosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama