Nowy numer 48/2022 Archiwum

Wieczór Młodych z JP2

W piątek 16 maja odbędzie się kolejny Wieczór Modlitwy Młodych. Tematem imprezy będzie "Świętość w zasięgu ręki, czyli Jan Paweł II i jego przepis na niebo".

Parafia Opatrzności Bożej w Gdańsku-Zaspie (Aleja Jana Pawła II 48), gdzie Eucharystię sprawował Jan Paweł II w czerwcu 1987 roku, będzie gospodarzem kolejnego Wieczoru Modlitwy Młodych organizowanego przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej.

Tematem najbliższego spotkania będzie "Świętość w zasięgu ręki, czyli Jan Paweł II i jego przepis na niebo". W ramach bloku ewangelizacyjnego będzie można usłyszeć świadectwa osób, które szły pieszo z Polski na kanonizację Jana Pawła II. Nie zabraknie też świadectw o radości życia w świętości. Głos zabiorą również Wiktoria i Natalia, które odebrały 13 kwietnia w Rzymie symbole Diakonia WMM.

W programie wydarzenia poza blokiem ewangelizacyjnym również: śpiewy, uwielbienie Jezusa, tańce izraelskie, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa wstawiennicza. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.wieczormodlitwy.pl bądź pod numerem telefonu: 513 390 514.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama