Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Sprawdzam!

Europejska Federacja Ruchów Obrony Życia "Jeden z Nas" zadała pytania kandydatom do Parlamentu Europejskiego o ich stosunek do życia ludzkiego. Sprawdź, jak odpowiedzieli pomorscy politycy.

"Publikujemy wyniki (w skali od 0 do 100) kandydatów, którzy zdecydowali się ujawnić przed obywatelami swoje standardy etyczne w kwestiach kluczowych dla życia, a precyzyjnie dostosowanych do kompetencji Parlamentu Europejskiego. Wciąż zachęcamy kandydatów do nadsyłania wypełnionych kwestionariuszy, bowiem osób, które wstrzymują się przed ujawnieniem swoich poglądów w kluczowych dla Europejczyków kwestiach etycznych, nie możemy jako obywatele obdarzyć naszym zaufaniem" - wyjaśniają organizatorzy akcji.

Przedstawiamy wyniki ankiet pomorskich polityków: Krzysztofa Steckiewicza, lidera Solidarnej Polski, Anny Fotygi, "jedynki" PiS oraz Dariusza Adamowicza, który znalazł się na trzecim miejscu pomorskiej listy PSL. Warto dodać, że najgorszy wynik spośród wszystkich dotychczas przepytanych kandydatów do PE  z okręgu pomorskiego osiągnął Jarosław Wałęsa. Sprawdź jego odpowiedzi.

Pozostałe wyniki ankiet można znaleźć na stronie: wybory.jedenznas.pl. "Zapraszamy do zapoznawania się z nimi. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w podjęciu decyzji, na kogo oddać swój głos!" - piszą obrońcy życia.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama