Nowy numer 30/2021 Archiwum

Sprawdzam!

Europejska Federacja Ruchów Obrony Życia "Jeden z Nas" zadała pytania kandydatom do Parlamentu Europejskiego o ich stosunek do życia ludzkiego. Sprawdź, jak odpowiedzieli pomorscy politycy.

"Publikujemy wyniki (w skali od 0 do 100) kandydatów, którzy zdecydowali się ujawnić przed obywatelami swoje standardy etyczne w kwestiach kluczowych dla życia, a precyzyjnie dostosowanych do kompetencji Parlamentu Europejskiego. Wciąż zachęcamy kandydatów do nadsyłania wypełnionych kwestionariuszy, bowiem osób, które wstrzymują się przed ujawnieniem swoich poglądów w kluczowych dla Europejczyków kwestiach etycznych, nie możemy jako obywatele obdarzyć naszym zaufaniem" - wyjaśniają organizatorzy akcji.

Przedstawiamy wyniki ankiet pomorskich polityków: Krzysztofa Steckiewicza, lidera Solidarnej Polski, Anny Fotygi, "jedynki" PiS oraz Dariusza Adamowicza, który znalazł się na trzecim miejscu pomorskiej listy PSL. Warto dodać, że najgorszy wynik spośród wszystkich dotychczas przepytanych kandydatów do PE  z okręgu pomorskiego osiągnął Jarosław Wałęsa. Sprawdź jego odpowiedzi.

Pozostałe wyniki ankiet można znaleźć na stronie: wybory.jedenznas.pl. "Zapraszamy do zapoznawania się z nimi. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w podjęciu decyzji, na kogo oddać swój głos!" - piszą obrońcy życia.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama