Idea projektu ewangelizacyjnego „Otwórz oczy” narodziła się w 2007 r. Dwie osoby z Akademickiej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Efraim” postanowiły na jednej z pomorskich wyższych uczelni zorganizować imprezę będącą świadectwem wiary. – Najpierw dość nieśmiało zaczęliśmy rozmawiać z samorządem studentów Politechniki Gdańskiej na temat możliwości zrealizowania projektu jako wydarzenia towarzyszącego juwenaliom. Pomimo początkowego zdziwienia samorząd wyraził zgodę i mogliśmy wystartować z pierwszą edycją – opowiada Danuta Fiałek, współorganizatorka inicjatywy.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








