Nowy numer 31/2021 Archiwum

Pomorski Dzień Dziecka

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci na wspólne przeżywanie ich święta.

O godz. 9.30 w Bazylice Mariackiej odbędzie się spotkanie modlitewne, po którym nastąpi przejście Długim Pobrzeżem pod Basztę Łabędź w stronę katamaranu. O godz. 11.00 rozpocznie się ponadgodzinny Rejs im. Macieja Płażyńskiego do Sopotu.

Katamaran zacumuje przy molo w Sopocie. Stamtąd dzieci z opiekunami przejdą w barwnym pochodzie na korty tenisowe, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny. Na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji, słodkości i niespodzianek. Podczas wspólnej zabawy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu dla rodzin "Razem oszczędzamy wodę i energię".

Na festyn można przyjechać za darmo. Szybka Kolej Miejska umożliwiła bezpłatny przejazd dzieciom do 16 roku życia w godz. 6.00-20.00 pociągami PKP SKM na trasie Tczew-Słupsk.

Uprawnienie do darmowego przejazdu poświadcza dowolny dokument ze zdjęciem, na którym widoczny jest wiek dziecka. W przypadku dzieci, które nie posiadają dokumentu ze zdjęciem, a których wygląd jednoznacznie wskazuje, że nie ukończyły 16 roku życia, przejazd będzie odbywał się bez okazania dokumentu.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama