GN 38/2020 Archiwum

Mecz charytatywny na rzecz hospicjum

Na boisku PGE Arena 8 czerwca zagrają wyjątkowi zawodnicy. Tego dnia rozegrany zostanie Mecz Charytatywny "Przyjaciele Hospicjum kontra Reszta Świata". Impreza ma na celu pomoc podopiecznym Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Na boisku zobaczymy m.in. Bogdana Wentę, Dariusza Michalczewskiego, Karola Bieleckiego, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Michała Żewłakowa, Sławomira Szmala. A to tylko kilka z osób, które podczas wyjątkowego meczu wesprą dzieci z pomorskiego hospicjum.

Wstęp na trybuny będzie całkowicie darmowy. - Liczymy jednak, że widzowie zechcą wspomóc działalność hospicjum dobrowolnymi datkami na rzecz placówki. Datki w czasie meczu będą zbierać wolontariusze - wyjaśnia Anna Golou, manager Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Wejście na mecz odbywać się będzie od strony trybuny żółtej. Aby wejść na mecz należy najpierw pobrać od wolontariuszy pamiątkowy bilet, a następnie wykorzystać go przy furtach.

Pomorskie Hospicjum dla Dzieci działa od 2008 roku świadcząc 24 godzinną opiekę w domowym zaciszu pacjentów. Dzieci kierowane do Hospicjum są dotknięte schorzeniami onkologicznymi, chorobami metabolicznymi, zespołami genetycznymi, wadami rozwojowymi oraz innymi schorzeniami, które postępują i prowadzą do ich przedwczesnej śmierci.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama