Nowy numer 28/2018 Archiwum

Palił się autokar na obwodnicy

Na Obwodnicy Trójmiasta - między Matarnią a Owczarnią - zapalił się autokar na jezdni w kierunku Łodzi. Pożar został ugaszony, nikomu nic się nie stało, jednak korki spowodowane wypadkiem wciąż dokuczają kierowcom.

Pasażerowie feralnego autokaru wyszli na jezdnię, kierowcom zalecamy ostrożność. Również ruch na obwodnicy od Matarni w kierunku Gdyni jest utrudniony.

Kierujący pojazdami zwalniają w okolicy wypadku i obserwują zdarzenie przez okno, powodując tym samym korek. Auta poruszają się z prędkością ok. 10 kilometrów na godzinę.

Wzmożony ruch także na objazdach. Zakorkowana jest Al. Niepodległości w kierunku Sopotu i Al. Grunwaldzka w kierunku Gdańska. Jadąc ul. Jaśkowa Dolina również będziemy stali w korku. Utrudniony ruch także na ul. Spacerowej w Gdańsku-Oliwie.

Aktualizacja: Przed Osową zderzyły się trzy samochody. Zajmują one nitkę jezdni w kierunku Karczemek. Korek do Gdańska zaczyna się od Gdyni. Jedna osoba została ranna.

Aktualizacja: Wjazd na obwodnicę od Gdyni w kierunku Gdańska został zablokowany przez policję.

Aktualizacja: Wjazd na obwodnicę od Gdyni w kierunku Gdańska już otwarty. Jeden pas jezdni w kierunku do Gdańska przejezdny. Policja kieruje ruchem.

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma