Nowy numer 39/2020 Archiwum

"Przystań - warsztaty dla duszy"

W piątek 20 czerwca w bazylice katedralnej w Pelplinie rozpocznie się II spotkanie dla młodych "Przystań - Warsztaty dla Duszy".

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 8.30 i będzie miało formę warsztatów grupowych (Diakonia Muzyczna, Rękodzieło, Taniec Uwielbienia, Teatr, Diakonia Liturgiczna, Ewangelizatorzy, Diakonia Kapłańska, Wolontariusze ŚDM, Film) rozlokowanych w kilku miejscach Pelplina.

Od 14.00 do 16.00 przewidziany jest posiłek oraz okazja do spowiedzi świętej i adoracja Najświętszego Sakramentu w bazylice katedralnej.

O 16.00 odbędzie się Msza św., po której uczestnicy procesjonalnie udadzą się na Przystań Króla Jana III Sobieskiego. Tam odbędzie się część integracyjna imprezy połączona ze śpiewem zespołu kleryckiego "CIS" oraz prezentacją warsztatowych osiągnięć.

Spotkanie zakończy Koncert z tańcem uwielbienia o godz. 20.00 w wykonaniu zespołów: Na cały Głos, Nieboskołonni oraz Quo vadis.

Więcej informacji i zapisy na stronie: www.facbook.com/przystannachwile, www.radioglos.pl lub www.diecezja-pelplin.org.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Gość Niedzielny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama