Nowy numer 2/2021 Archiwum

Familijnie i pobożnie

Gdańska wspólnota Czas dla Rodzin organizuje od 17 do 24 sierpnia nad Jeziorem Dużym w Garczynie wczasorekolekcje dla rodzin.

Termin jest świadomie użyty. Z jednej strony są to rekolekcje. Ich tematem jest "Żywe Słowo Boże". Konferencje wygłosi prof. dr hab. Krzysztof Mielcarek, kierownik Katedry Egzegezy Ksiąg Narracyjnych Nowego Testamentu KUL. Opiekę duchową sprawować będzie ks. Zbigniew Wądrzyk, dyrektor Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Z drugiej strony to wypoczynek. Program przewiduje dużo czasu na aktywny relaks całą rodziną.

Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy przez stronę www.czasdlarodzin.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama