Nowy numer 48/2022 Archiwum

Anielski koncert

W ramach triduum przygotowującego do uroczystości Świętych Archaniołów (29 września) w rumskim sanktuarium odbędzie się w sobotę 27 września o godz. 16 koncert Magdy Anioł.

Organizatorami wydarzenia są Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi oraz Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie. - Chcemy, aby finanse nie były ograniczeniem w dotarciu do dobrej muzyki i wartościowych treści. Wstęp na koncert jest więc darmowy. Pora koncertu została tak dobrana, aby mogły w nim uczestniczyć całe rodziny - zaprasza do udziału Katarzyna Leszczyńska, organizatorka przedsięwzięcia. - Pieniądze są jednak potrzebne na pokrycie kosztów. Część środków udało się zebrać od sponsorów. Cały czas czekamy na wpłaty. Liczymy na wsparcie wszystkich ludzi, którzy mają w sercu troskę o Boże dzieła. Liczy się każda złotówka. Wraz z mężem Mateuszem regularnie co miesiąc przeznaczamy dziesięć procent swoich dochodów na różne Boże dzieła. Rozeznaliśmy, że Bóg wzywa nas, aby zachęcać do tego też innych, jako wyraz troski o Kościół. Stąd też nasze zaangażowanie w ten koncert.

Więcej informacji na temat koncertu, jak również możliwości jego wsparcia na stronie www.anielskikoncert.net .

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama