Nowy numer 33/2022 Archiwum

"Wyrwani z otchłani"

W piątek 19 września odbędzie się jubileuszowy X Wieczór Modlitwy Młodych.

Parafia św. Mikołaja w Gdyni-Chyloni (ul. Świętego Mikołaja 1), która już w przyszłym roku będzie świętowała 100-lecie erygowania, będzie gospodarzem kolejnego Wieczoru Modlitwy Młodych organizowanego przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej.

Tematem najbliższego spotkania będzie "Wyrwani z otchłani". W programie wydarzenia m.in.: śpiewy, tańce, uwielbienie Jezusa, blok ewangelizacyjny, świadectwa, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa wstawiennicza. Więcej informacji, również o organizowanych grupach i autokarach, można znaleźć na stronie: www.wieczormodlitwy.pl lub na Facebook'u. Początek o godz. 19.00.

- Od tego roku szkolnego Wieczory Modlitwy Młodych będą adresowane do wszystkich, którzy szykują się duchowo na Światowy Dzień Młodzieży Kraków 2016 - podkreśla ks. Krzysztof Nowak, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama