Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rekolekcje dla małżeństw i rodzin

W dniach od 19 do 21 września 2014 r. w parafii bł. Edmunda Bojanowskiego w Rumi odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne pt. "Wezwani… w drodze… do Emaus".

Nauki rekolekcyjne wygłoszą Gabriela i Andrzej Strączek ze Śląska, którzy są małżeństwem od 26 lat, a od 33 lat uczestniczą w działaniach Ruchu Światło - Życie i Odnowy w Duchu Świętym.

Rekolekcje ewangelizacyjne pt. "Wezwani… w drodze… do Emaus" są skierowane przede wszystkim do małżeństw i rodzin, które pragną pogłębić swoją wiarę i miłość, uzdrowić relacje małżeńskie i pokochać Kościół katolicki.

Rozpoczęcie w piątek 19 września Adoracją o godz. 17.00. Później Msza św. i dwie konferencje. Na zakończenie Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Więcej informacji na stronie parafii: http://www.ebrumia.pl/.

Parafia pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego 14 listopada 2013 rozpoczęła Rok bł. Edmunda Bojanowskiego. Z tej okazji w parafii odbywają się specjalne nabożeństwa ku czci błogosławionego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama