Nowy numer 3/2021 Archiwum

"Senior" brzmi dumnie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych proklamowanego przez ONZ w najbliższy weekend władze Gdańska i Klub Seniora przy LWSM Morena zapraszają na Gdańskie Dni Seniora. W niedzielę o 10.30 w intencji osób starszych zostanie odprawiona Msza św. w bazylice Mariackiej.

Impreza podzielona została na dwa dni. – W sobotę przewidziane są konferencje, wykłady edukacyjne skierowane przede wszystkim do osób zawodowo zajmujących się problematyką opieki nad osobami starszymi, a także do rodzin i opiekunów nieformalnych – mówi Małgorzata Rawicka z Fundacji „Niezależni” w Sopocie. – Drugi dzień przeznaczony jest już przede wszystkim dla seniorów. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Koncert, występy, kabarety, targi opieki i zdrowia, panele dyskusyjne...

Podczas Gdańskich Dni Seniora będzie okazja do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie opieki nad osobami starszymi – zachęca do udziału w spotkaniach Gabriela Dudziak, pełnomocnik prezydenta Gdańska ds. seniorów. – W ten sposób chcemy wspomóc opiekunów i organizacje zajmujące się opieką. Jednocześnie pokazać dobre strony utrzymywania aktywności fizycznej i psychicznej osób starszych. Pragniemy wpływać na świadomość społeczeństwa, by dzięki takim inicjatywom można było powiedzieć: "senior" - to brzmi dumnie.

Szczegółowy program TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama