Nowy numer 48/2023 Archiwum

Piekielnie oszukani

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej zaprasza na kolejny Wieczór Modlitwy Młodych, który odbędzie się 17 października w parafii pw. św. Michała Archanioła w Sopocie.

Tym razem młodzież podejmie temat: "Piekielnie oszukani, czyli dlaczego zło nie mówi nam prawdy? Świętość jest piękna ze swojej natury". Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 od uwielbienia Jezusa poprzez śpiew. W czasie bloku ewangelizacyjnego zgromadzeni w świątyni wysłuchają kilku konferencji oraz świadectw. Po nich odbędzie się przedstawienie teatralne przygotowane przez młodych. Spotkanie zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu, błogosławieństwem uczestników oraz modlitwą wstawienniczą.

- To spotkanie wpisuje się w program obchodów XIV Dnia Papieskiego w naszej archidiecezji. Jest też kolejnym punktem przygotowania duszpasterskiego i ewangelizacyjnego do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Zachęcam kapłanów, siostry zakonne oraz katechetów do licznego przybycia z młodzieżą, na ten pełen radości wieczór - mówi ks. Krzysztof Nowak, archidiecezjalny duszpasterz młodzieży.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama