Nowy numer 19/2022 Archiwum

Zaproszenie na Zaduszki Morskie

Mszą św. o 11.30 w kościele św. Rocha rozpoczną się 2 listopada w Rewie uroczystości za ludzi morza. Po Eucharystii nastąpi przemarsz przez Rewę na Ogólnopolską Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Pod Krzyżem Morskim zostaną złożone kwiaty oraz zapalone znicze.

Pierwotnie na portalach internetowych ukazała się informacja, że Zaduszki Morskie w Rewie odbędą się w godzinach wieczornych. "Gość Gdański" również zamieścił taką informację, za co przepraszamy.

W niedzielę 2 listopada spotkania modlitewne za zmarłych marynarzy odbędą się także w Gdyni i Sopocie.

O. Edward Pracz, duszpasterz ludzi morza, zaprasza na wspólną modlitwę przy grobach marynarzy m/s Busko Zdrój. Spotkanie odbędzie się na cmentarzu Witomińskim w Gdyni o 17.00.

Duszpasterstwo Ludzi Morza "Stella Maris" zaprasza na Zaduszki Morskie do Sopotu. Modlitwa za zmarłych marynarzy i tych, którzy z morza nie wrócili, rozpocznie się o 20.00 na plaży przy kaplicy "O szczęśliwy powrót", obok przystani rybackiej.

Organizatorzy proszą o przyniesienie świec.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama