Nowy numer 26/2022 Archiwum

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

Już po raz 13. Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdyni organizuje wojewódzki konkurs na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Wojciech Szczurek, prezydent miasta, oraz ks. Antoni Nerek, proboszcz gdyńskiej parafii św. Józefa.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie rodziny z województwa pomorskiego.

Wszystkie elementy konkursowych szopek muszą być wykonane samodzielnie. Ich wymiary powinny wynosić: wysokość do 80 cm, głębokość do 50 cm, szerokość do 60 cm. Do wykonanej szopki należy dołączyć kartkę: z nazwiskiem rodziny, telefonem kontaktowym, e-mailem, zgodą na publikację nazwiska, wizerunku oraz fotografii szopki na stronie internetowej szkoły, nazwą i adresem placówki oświatowej, do której uczęszcza dziecko.

Prace można składać do poniedziałku 1 grudnia w Szkole Podstawowej nr 29 w Gdyni przy ul. Ściegiennego 8 u pani Aleksandry Motylińskiej, nauczycielki techniki.

Uroczysta gala, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników, odbędzie się w niedzielę 14 grudnia o 16.00 w kościele pw. św. Józefa w Gdyni (ul. Ramułta 13).

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama