Nowy numer 21/2022 Archiwum

Zapomniani żałobnicy

W sopockiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej 21 i 22 listopada odbywa się konferencja zorganizowana przez Fundację Hospicyjną na temat przeżywania żałoby wśród dzieci i młodzieży.

Zainaugurowany został program wsparcia psychologicznego „Tumbo pomaga”, którego ważnym elementem będzie portal internetowy www.tumbopomaga.pl, adresowany do małych i młodych żałobników, jak i do wszystkich chętnych ich wesprzeć.

Konferencja zamyka ubiegłoroczną kampanię społeczną Fundacji Hospicyjnej, której celem było zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem skutków osierocenia dzieci i młodzieży oraz stworzenie programu wsparcia psychologicznego.

Konferencja, prowadzona przez ekspertów z psychologii rozwojowej, adresowana jest do psychologów, pedagogów szkolnych, nauczycieli, pracowników socjalnych i wszystkich osób mogących napotkać problem żałoby dzieci w swojej pracy lub w najbliższym otoczeniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama