Nowy numer 21/2022 Archiwum

Radosne oczekiwanie

W Centrum Ekumenicznym ss. Brygidek w Gdańsku-Oliwie w pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczęły się rekolekcje „Radosny czas oczekiwania”. Następne spotkania odbędą się w kolejne dwie niedziele grudnia w tym samym miejscu.

To już czternaste z kolei rekolekcje adwentowe prowadzone przez wspólnotę. – Rozpoczynamy Mszą św., której przewodniczy nasz opiekun o. Albin Chorąży OCist. – informuje Adam Illa z Czasu dla Rodzin. – Potem udajemy się do salki na konferencję. Po niej mamy czas na dyskusję przy kawie i herbacie.

Tematyka rekolekcji skupia się wokół spraw małżeństwa i rodziny. Doświadczone małżeństwa poruszają takie zagadnienia, jak: relacje mąż – żona a nowy członek rodziny, współpraca rodziców z Duchem Świętym, miejsce dziecka w rodzinie, jak wychowywać małe dziecko.

- Rekolekcje adresujemy przede wszystkim do rodzin, do rodzin oczekujących na narodziny swoich dzieci, do rodzin z małymi dziećmi, a także do tych ze starszymi już pociechami – mówi Jacek Gawroński, odpowiedzialny we wspólnocie. - Chcemy, aby był to dla nich radosny czas oczekiwania na Pana Jezusa i narodziny ich dziecka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama