Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rekolekcje dla rozwiedzionych

W gdańskim kościele św. Mikołaja (ul. Świętojańska 72) rozpoczynają się rekolekcje dla osób rozwiedzionych i żyjących w powtórnych związkach.

Trzydniowe rekolekcje adwentowe dla osób żyjących w powtórnych związkach rozpoczną się w poniedziałek 8 grudnia i potrwają do środy. Nauki rekolekcyjne wygłosi dominikanin o. Aleksander Koza, egzorcysta archidiecezji krakowskiej.

W programie: Msza św. w kościele pw. św. Mikołaja o 19.00, konferencja rekolekcyjna (po Eucharystii) o 19.40 oraz spotkanie dyskusyjne w "Czarnej Sali" Domku Akademickiego - ok. 20.15.

We wtorek i środę program spotkania będzie taki sam, jak w poniedziałek.

Więcej informacji na stronie: www.gdansk.dominikanie.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma