Nowy numer 24/2021 Archiwum

Adwentowe rekolekcje akademickie

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "Na Czarnej" z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku-Wrzeszczu zaprasza na adwentowe rekolekcje akademickie.

Nauki będą odbywały się codziennie od niedzieli 7 grudnia do środy 10 grudnia, o godz. 20.00 w kościele. Gościem tegorocznych rekolekcji adwentowych dla studentów i młodzieży pracującej będzie ks. Krzysztof Nowak, diecezjalny duszpasterz młodzieży Archidiecezji Gdańskiej.

Gdańska parafia Najświętszego Serca Jezusowego znajduje się przy ul. Ks. Zator Przytockiego 3, niedaleko stacji PKP Gdańsk-Wrzeszcz. Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego działa od 1950 roku. Obecnym duszpasterzem akademickim jest ks. Łukasz Idem, doktor teologii i wykładowca Gdańskiego Seminarium Duchownego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama