Nowy numer 24/2021 Archiwum

Wigilie Gdańszczan i Sopocian

Gdańszczanie na Długim Targu, a Sopocianie na Placu Przyjaciół Sopotu będą mieli okazję, by w niedzielę 21 grudnia podzielić się opłatkiem i złożyć sobie bożonarodzeniowe życzenia.

Wigilia Sopocian rozpocznie się o 15.00. Towarzyszyć jej będzie finał świątecznej akcji charytatywnej, polegającej na zbiórce darów rzeczowych i finansowych na rzecz potrzebujących sopockich rodzin. O godz. 17.00 planowane jest spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz taniec z pochodniami. O 17.40 nastąpi finał akcji podpisywania bombek przez artystów.

Gdańszczanie spotkają się o 16.00 na Długim Targu. W programie przewidziane są: bożonarodzeniowe życzenia od włodarzy miasta, dzielenie się opłatkiem, rozdanym przez wolontariuszy oraz koncert kolęd przy akompaniamencie ratuszowego carillonu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama