Nowy numer 23/2021 Archiwum

Świętuj narodziny Chrystusa

W kościele św. Franciszka z Asyżu przy ul. Kartuskiej 186 w Gdańsku-Emaus odbędzie się wieczór uwielbienia "Sto lat, Jezu!".

Spotkanie zorganizowane przez uczestników Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w sobotę 27 grudnia o 19.30.

W programie wieczoru uwielbienia m.in.: konferencja diakona Mateusza Tarczyńskiego na temat dawania świadectwa życia chrześcijańskiego: "Daj Słowu ciało!", jasełka w wykonaniu młodzieży z parafii św. Franciszka z Asyżu oraz adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia, którą poprowadzi ks. Krzysztof Ławrukajtis, archidiecezjalny koordynator ds. nowej ewangelizacji.

Zakończenie spotkania ok. 21.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama