Nowy numer 37/2021 Archiwum

Noworoczny recital fortepianowy

- W programie koncertu nie zabraknie akcentów religijnych i tanecznych - informuje Anna Sawicka, współorganizatorka.

W Centrum Ekumenicznym Sióstr Brygidek w Gdańsku 3 stycznia o 17.00 odbędzie się recital fortepianowy Dominiki Glapiak. Koncert będzie promocją pierwszej solowej płyty znakomitej gdańskiej pianistki.

Dominika Glapiak należy do grona wybitnych polskich muzyków młodego pokolenia. Jako solistka i kameralistka potwierdza swoją klasę, koncertując i zdobywając laury w konkursach muzycznych na całym świecie.

Artystka mieszka w Gdańsku, gdzie pracuje na Akademii Muzycznej im. S Moniuszki. W klasie skrzypiec współpracuje z prof. Konstantym Andrzejem Kulką. Prowadzi także zajęcia dydaktyczne.

Wstęp na koncert, który odbędzie się w ramach cyklu "Spotkania Muzyczne w Centrum Ekumenicznym Sióstr Brygidek", jest wolny.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama