Nowy numer 20/2022 Archiwum

Konkurs Biblijny na Facebooku

- Naszym celem jest zachęcenie jak największej liczby facebookowiczów do zapoznania się z Pismem Świętym - mówi Małgorzata Klawiter-Piwowarska, organizatorka internetowego Konkursu Biblijnego.

Po raz drugi Fundacja "Słowo" z Rumi przygotowała Konkurs Biblijny na portalu społecznościowym Facebook. Jest on skierowany do wszystkich użytkowników internetu, bez względu na wiek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić facebookową stronę Fundacji "Słowo", polubić ją, a w menu kliknąć zakładkę Konkurs Biblijny. Wiedza z zakresu Pisma Świętego sprawdzana jest na dwóch etapach.

- Pierwszy, podstawowy, polega na tym, że zbieramy punkty za każdą poprawną odpowiedź na 20 wylosowanych z puli pytań testowych. Gramy dowolną ilość razy. Za każde zebrane 30 punktów możemy zagrać w etapie drugim, który zawiera nieco trudniejsze pytania. Tym razem punkty za krotność udziału nie sumują się, lecz liczona jest średnia arytmetyczna punktów uzyskanych w kolejnych podejściach - tłumaczy pani Małgorzata. Po zapoznaniu się z zasadami gry, startujemy. Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne gadżety i nagrody pieniężne (I miejsce - 500 zł, II - 300 zł, III - 200 zł).

W konkursie można brać udział do 31 stycznia.

Strona Fundacji "Słowo" na Facebooku: TUTAJ, zakładka: Konkurs Biblijny.

Bezpośredni link do aplikacji: TUTAJ.

Więcej na temat konkursu w 3. numerze "Gościa Niedzielnego".

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama