Nowy numer 20/2022 Archiwum

Konkurs plastyczny Caritas

- Zapraszamy uczniów wszystkich klas podstawowych i gimnazjalnych z terenu Archidiecezji Gdańskiej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji 25-lecia gdańskiej Caritas - mówi ks. Piotr Brzozowski, zastępca dyrektora Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować plakat w wymiarze A2 lub A3 wykonany dowolną techniką. Plakat powinien przedstawiać działalność gdańskiej Caritas. Praca plastyczna może być przygotowana przez całą klasę bądź przez grupę uczniów, która klasę reprezentuje. Każda szkoła musi wybrać jeden plakat i dostarczyć go do centrali CAG do dnia 20 marca 2015 r.

Zwycięży plakat, który otrzyma największą ilość głosów w konkursie internetowym umieszczonym na stronie internetowej gdańskiej Caritas.  

Zwycięska klasa zdobędzie nagrodę w postaci trzydniowej wycieczki w Ośrodku Szkoleniowo Kolonijnym w Warzenku na Kaszubach. Obiekt położony jest nad pięknym jeziorem Tuchomskim.

W ramach nagrody Caritas zapewnia: 2 noclegi dla uczniów i opiekunów zwycięskiej klasy, całodzienne wyżywienie, dwie sale konferencyjne umożliwiające organizację warsztatów, spotkań, zajęć, klimatyczny budynek zwany Stodółką, który mieści salę kominkową i małą świetlicę, rozległe tereny rekreacyjne, boiska sportowe, miejsce na ognisko, grill oraz dostęp do jeziora.

Szczegółowe informacje o działalności CAG można znaleźć TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama