Nowy numer 39/2022 Archiwum

Redaktor wydania

Naszą relację z Bogiem często określamy mianem służby. Od samego początku historii zbawienia diabeł stara się jednak przekonać człowieka, że ta służba odbiera wolność.

Kiedy jesteśmy przytłoczeni rozmiarem obciążających nas obowiązków, powinniśmy wracać do tego, co jest istotą łączącej nas z Bogiem relacji. A jest nią miłość, do której Bóg nas zaprasza. Ponieważ nie można zmusić ludzkiego serca do miłości, bez prawdziwej wolności nie jest ona możliwa. Nad tajemnicą wyłącznego oddania się Bogu w oblubieńczej miłości pochylali się członkowie wspólnot zakonnych, przeżywający 2 lutego Dzień Życia Konsekrowanego (więcej na s. II).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama