Nowy numer 38/2021 Archiwum

Kobieta a alkohol

Wykłady, prelekcje i świadectwa. Nad problemem alkoholizmu kobiet pochylą się terapeuci i lekarze z całej Polski.

W audytorium im. prof. Zdzisława Kieturakisa Centrum Medycyny Inwazyjnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego 28 marca odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowo-szkoleniowa "Kobieta a alkohol".

Nad zagadnieniem alkoholizmu kobiet pochylą się lekarze i terapeuci z całej Polski. Dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska, psycholog, opowie o kobiecej specyfice uzależnienia od alkoholu, a dr n. med. Marzena Zarzeczna-Baran przedstawi temat problemów alkoholowych kobiet z perspektywy zdrowia publicznego. Pełen program konferencji TUTAJ.

Swoim świadectwem podzieli się również Mika Dunin, blogerka i dziennikarka, autorka autobiograficznej książki "Alkoholiczka", publikacji uznanej za jedną z najrzetelniej i najmocniej opisujących alkoholizm z punktu widzenia kobiety, a także znakomitego "Antyporadnika", który zdobył tytuł najlepszej książki psychologicznej 2013 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Rejestracja (więcej TUTAJ) zakończy się 20 marca. Osoby zakwalifikowane na konferencję, zostaną o tym powiadomione droga mailową.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama