Nowy numer 2/2021 Archiwum

Przy wielkanocnym stole

- Istotą tego spotkania jest możliwość spędzenia czasu we wspólnocie i złożenia sobie życzeń. Chcę, by wszyscy zaproszeni czuli się w tym szczególnym czasie naprawdę ważni i kochani - mówi Eleonora Rudnik, organizatorka.

W Domu Wczasowym "Zatoka" w Sopocie 4 kwietnia po raz kolejny odbyło się spotkanie wielkanocne dla osób potrzebujących. Zorganizowała je Eleonora Rudnik, znana sopocka aktywistka, która od 30 lat pomaga chorym, bezdomnym i ubogim.

- Przygotowaliśmy posiłek dla 84 osób. Na stołach pojawiły się gorący żurek z jajkiem i białą kiełbasą, medaliony z indyka, wędliny, pasztety, sałatki, ciasta, owoce i ciepłe napoje - informuje organizatorka.

Pani Eleonora wraz z dwiema wolontariuszkami przygotowała także ponad 80 paczek, które zaproszeni goście mogli wziąć ze sobą. W torbach znalazły się kiełbasy, pomarańcze, czekolady i jabłka.

- Cieszę się, że mogę dziś tu być, spędzić czas w miłym towarzystwie. Dziękuję Bogu, że są tacy ludzie jak pani Eleonora - mówi pani Maria, uczestniczka spotkania.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama