Nowy numer 21/2022 Archiwum

Gdańsk na biało-czerwono

Aż dziesięć gdańskich obiektów zostanie podświetlonych na biało-czerwono z 1 na 2 i z 2 na 3 maja.

Biało-czerwone iluminacje pojawią się w Gdańsku na: Nowym Ratuszu (od strony ul. Hucisko), Pomniku Poległych Stoczniowców, na wiadukcie w ciągu ul. Uczniowskiej (przy stadionie PGE Arena), ruinach dawnych spichlerzy na wyspie Ołowianka, zielonym wiadukcie w ciągu ul. Kościuszki (obok Galerii Bałtyckiej), żółtym wiadukcie w ciągu ul. Jana z Kolna oraz na nowym wiadukcie PKM w ciągu ul. Słowackiego.

Podświetlony będzie także budynek dyrekcji Grupy LOTOS S.A. w Gdańsku, a na budynku biurowca Olivia Business Centre w Gdańsku-Oliwie pojawią się dwa ledowe pasy w kolorze biało-czerwonym. Dekorację w barwach narodowych będzie miał też budynek Radia Gdańsk we Wrzeszczu.

Dodatkowo, na głównych gdańskich ciągach komunikacyjnych zawieszonych zostanie ok. 1600 flag narodowych.

W Sopocie i Gdyni biało-czerwonych iluminacji nie będzie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama