Nowy numer 20/2022 Archiwum

Zakochanie i lęk

- Kultura popularna promuje dziś często skrajny indywidualizm. Młodzież, korzystając z takiego przekazu łatwo może ulec życiowemu zagubieniu. Trzeba zatem pokazać sposoby tworzenia trwałych więzi, a także autentycznego samorozwoju - mówi ks. Zbigniew Drzał, organizator.

W Sali Atom Club na PGE Arena w Gdańsku-Letnicy 7 maja o 18.00 rozpocznie się Forum "Młodzi i Miłość" dla uczniów szkół średnich i studentów. Tematem spotkania będzie "Zakochanie i lęk".

- Wiele młodych osób czuje strach przed trwałymi, sakramentalnymi związkami. Obawiają się, że miłość będzie ich za dużo kosztowała, że utracą wolność i swój indywidualizm. Tymczasem jak mówi nam Pan Jezus w Ewangelii: "doskonała miłość usuwa lęk" - zaznacza ks. Z. Drzał.

Gościem Forum będzie Darek Malejonek, lider Maleo Reggae Rockers, który opowie swoją historię spotkania z Bogiem. Główny temat Forum poruszy ks. Nikos Skuras, duszpasterz młodzieży i charyzmatyczny kaznodzieja.

Plan Forum:

  • 18.00 - powitanie uczestników, koncert "Kierunek Niebo" cz.1
  • 18.30 - wystąpienie Gościa Forum - ks. Nikosa Skurasa
  • 19.30 - przerwa na kawę
  • 20.00 - recital Darka Malejonka
  • 21.00-22.00 - koncert "Kierunek Niebo" cz. 2

Relacja z Forum "Młodzi i Miłość" już wkrótce na: gdansk.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama