Nowy numer 21/2022 Archiwum

Forum Kobiet Polskich za Andrzejem Dudą

- Bronisław Komorowski twierdzi, że trzeba się wzajemnie szanować, ale nigdy nie bronił i nie zamierza bronić coraz częściej obrażanych i atakowanych wierzących katolików - podkreśla Ewa Kowalewska, przewodnicząca Forum Kobiet Polskich.

Przewodnicząca Forum Kobiet Polskich, ogólnopolskiego stowarzyszenia z siedzibą w Gdańsku, wsparła Andrzeja Dudę w wyścigu o fotel prezydenta RP.

- W niedzielę Zesłania Ducha św. Polacy zadecydują czy chcą Polski skierowanej przeciwko rodzinom, promującej gejowską subkulturę genderową i demoralizującą nasze dzieci, atakującą krzyż i niszczącą naszą katolicką tradycję i kulturę. Tej wizji Polski zaciekle broni Bronisław Komorowski - mówi E. Kowalewska.

- A może Polacy wybiorą Polskę św. Jana Pawła II? Polskę, która ceni swoich obywateli, chroni swoje dzieci i młodzież, szanuje wiarę i Pana Boga? Polskę Solidarności i Polskę w pełni wolną? Pan Bóg nikogo nie zmusza, daje wolny wybór. My teraz taki wolny wybór mamy. Co wybierzemy, od tego będzie zależała przyszłość nasza i naszych dzieci - kontynuuje.

- Naszą szansą jest Andrzej Duda, a nie wiadomo czy nie jest to nasza ostatnia szansa - podsumowuje Kowalewska.

Forum Kobiet Polskich jest stowarzyszeniem skupiającym przedstawicielki organizacji, stowarzyszeń i ruchów, które w swoim programie deklarują chęć działania na rzecz tworzenia środowiska opiniotwórczego kobiet katolickich.

Główny nurt działania Forum obejmuje: rolę kobiety w rodzinie i społeczeństwie, problemy rodziny, małżeństwa, wychowania, obrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci, obronę wartości religijnych i moralnych.

Forum Kobiet Polskich działa w oparciu o naukę Kościoła katolickiego - naukę Jana Pawła II, Kartę Praw Rodziny w duchu cywilizacji miłości.

Celem Forum Kobiet Polskich jest tworzenie środowiska opiniotwórczego i działania na rzecz upowszechniania, respektowania i realizowania opinii tego środowiska przy tworzeniu prawa i funkcjonowania życia społecznego w Polsce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama