Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Pobiegnij i pomóż chorej Marysi

- W tym roku bieganie będzie miało szczytny cel: spełnienie marzenia Marysi chorej na białaczkę - mówi Kamil Sośniak, główny organizator, przewodniczący Zarządu Dzielnicy Zaspa-Młyniec.

Pierwsza w tym roku edycja Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska odbędzie się 13 czerwca w Parku im. Jana Pawła II.

- Postanowiliśmy, że warto pobiec w tym roku w szczytnym celu. Razem z Fundacją "Mam Marzenie" powalczymy o spełnienie marzenia Marysi chorej na białaczkę, która pragnie wyjechać do Disneylandu. Każdy uczestnik będzie mógł przekazać dla niej choćby złotówkę - wyjaśnia K. Sośniak.

Podczas każdej z 6 edycji imprezy odbywać się będzie aż 5 biegów w 14 kategoriach wiekowych, m.in. nowy Bieg Malucha oraz Bieg Dzieci Młodszych, Bieg Dzieci Starszych, Bieg Juniorów, Bieg Otwarty. We wszystkich kategoriach będzie liczona klasyfikacja generalna. Nowością jest klasyfikacja szkół.

- Oprócz promocji aktywnego trybu życia, chcemy przełamywać bariery między mieszkańcami gdańskich dzielnic. I to się udaje. Z tych wspólnych spotkań rodzą się trwałe znajomości, a nawet przyjaźnie - podkreśla K. Sośniak.

Na biegaczy czekają atrakcyjne nagrody, m.in. wejściówki do Jump City, aparat fotograficzny, urodziny w Loopy’s World i wiele innych. Udział w biegu jest bezpłatny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama