Nowy numer 4/2021 Archiwum

Konkurs "Gościa" i Radia Plus

- Zapraszam wszystkich do współpracy przy organizowaniu wielkiego święta młodych oraz do udziału w konkursie - mówi ks. Krzysztof Nowak, diecezjalny koordynator przygotowań do ŚDM 2016.

26 lipca 2015 r. zostanie już tylko rok do rozpoczęcia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Archidiecezja gdańska przygotowuje się do przyjęcia 10 tys. pielgrzymów z całego świata. Do końca miesiąca komitet organizacyjny przeprowadzi akcję promującą wydarzenie. W tym czasie w środkach komunikacji miejskiej Trójmiasta pojawią się plakaty zachęcające do wzięcia czynnego udziału w spotkaniu młodych.

Na stronie internetowej "Gościa Gdańskiego" zamieścimy najważniejsze informacje o planach i przygotowaniach do ŚDM, a Radio Plus od 24 do 31 lipca br. przeprowadzi konkurs wiedzy o Światowych Dniach Młodzieży 2016.

Odpowiedzi na zadawane na antenie pytania będzie można szukać już wkrótce stronie: gdansk.gosc.pl. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane m.in. przez Hurtownię Książek i Dewocjonaliów "Św. Paweł", Anielską Księgarnię z Rumi, Katolicką Księgarnię Internetową Nowa-Ewangelizacja.pl, Radio Plus i "Gościa Niedzielnego".

- Za rok o tej porze pewnie będą już przyjeżdżali do archidiecezji gdańskiej pierwsi pielgrzymi. Na ulicach widać będzie grupy młodzieży z różnych krajów. Tylko od nas zależy, jak ich przyjmiemy i jakie wrażenia wywiozą z naszej ojczyzny - mówi ks. Nowak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama