Nowy numer 24/2021 Archiwum

Zatrzymany za handel narkotykami

- Policjanci zdobyli informację, że 27-letni mężczyzna będzie przewoził w samochodzie znaczną ilość narkotyków lub dopalaczy. Podczas kontroli pojazdu okazało się, że znajduje się w nim 5 kg niedozwolonych środków odurzających - relacjonuje kom. Maciej Stęplewski, rzecznik komendy wojewódzkiej policji w Gdańsku.

Do zatrzymania i kontroli auta doszło w okolicach Kościerzyny w środę. - W czasie przeszukania domu zatrzymanego mężczyzny policjanci znaleźli jeszcze 400 g środków, które ustawa traktuje jako narkotyki - dodaje Stęplewski. 27-latek usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu za to 12 lat pozbawienia wolności. Czarnorynkową wartość znalezionych dopalaczy i narkotyków szacuje się na ponad 320 tys. złotych.

- W czasie, gdy policjanci przeprowadzali przeszukanie domu mężczyzny, do jego mieszkania przybyli dwaj 19-latkowie. Próbowali oni zakupić nielegalne substancje od prowadzącego czynności policjanta. Mieli przy sobie 7 tys. złotych, prawdopodobnie przeznaczonych na zakup nielegalnych środków - opowiada kom. Stęplewski. Ich również zatrzymano.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama