Pogoda sprawiła, że każdy dzień był dla nas nowym wyzwaniem – mówi ks. Krzysztof Ławrukajtis, kierownik pielgrzymki gdańskiej. – Uczyła nas też pokory. W zadziwiający sposób przez to doświadczenie Pan Bóg dopomagał nam we właściwym przeżywaniu naszego pielgrzymowania. Tematem tegorocznej pielgrzymki były słowa: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








