Nowy numer 49/2022 Archiwum

Zaproszenie na urodziny

- Eucharystią w 70. rocznicę urodzin naszego metropolity abp. Sławoja Leszka Głódzia pragniemy podziękować Bogu za wszelkie łaski, jakich doświadczył on sam i jakie dzięki jego posłudze stały się udziałem Kościoła - mówi ks. dr Krystian Kletkiewicz, dyrektor duszpasterski gdańskiej kurii.

- Chcemy także prosić o obfite błogosławieństwo Boże dla metropolity, szczególnie o łaskę zdrowia - dodaje ks. Kletkiewicz. Jak ujawnia, w uroczystości ma wziąć udział kilku zaproszonych biskupów.

W specjalnym komunikacie gdańska kuria zaprosiła już wiernych na uroczystość, która odbędzie się 13 sierpnia o godz. 9 w katedrze oliwskiej.

Metropolita zaprosił także wszystkich kapłanów archidiecezji „w miarę ich możliwości duszpasterskich” do wspólnej koncelebry.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama