Nowy numer 21/2022 Archiwum

Ewangelizacyjnie przed ŚDM

- Jestem głęboko przekonany, że przedsionek raju jest czymś, czego można doświadczyć już tu, na ziemi. Najlepszą do tego okazją jest uwielbienie - mówi Kuba Kornacki, lider zespołu Kanaan.

Skwer Ireny Kwiatkowskiej na gdyńskim Obłużu 27 września stanie się miejscem zakończenia warsztatów muzycznych, przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży. Na jednej scenie zabrzmią zespoły prezentujące zupełnie odmienne gatunki muzyczne. O godz. 16 na scenie amfiteatru wystąpią Kyrios i Pueri Cantores. O 17.30 przewidziano koncert zespołu Kanaan. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Całość zakończy Msza św. z modlitwą o zdrowie duszy i ciała w dolnym kościele pw. św. Andrzeja Boboli  (pl. św. Andrzeja 1).

O rozpoczynających się 25 września warsztatach lider zespołu Kanaan mówi krótko: - Będą one okazją, żeby się spotkać, czegoś nauczyć, razem poszaleć i nakarmić Bożą obecnością. Miejsce znajdzie się dla każdego - i dla zawodowców, i dla amatorów.

Nad rozwojem uczestników pracować będą: Kuba Kornacki, aktor, wykładowca Studium Wokalnego w Gdyni, Małgorzata Kornacka, psycholog i terapeuta, Paulina Grochowska, absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni i Akademii Muzycznej w Gdańsku, oraz Mateusz Otczyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor.

Więcej informacji nt. warsztatów na:

www.facebook.com/events/646478408818585

www.facebook.com/events/1105013002861192

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama