Nowy numer 2/2021 Archiwum

Chrzest pragnienia

Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka zaprasza do wspólnej modlitwy.

Gdańska Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka, działająca w ramach Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Gdańskiej, zaprasza osoby, które doświadczyły śmierci dzieci w różnym wieku i okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, choroba, samobójstwo, wypadek, morderstwo, na Mszę św. w sobotę 17 października o godz.15 do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na gdańskiej Żabiance (pl. kard. Stefana Wyszyńskiego 1).

W czasie Mszy św. - tak, jak w latach ubiegłych - odbędzie się "chrzest pragnienia". Rodziców, którzy pragną w ten symboliczny sposób oddać w ręce Boga swoje nieochrzczone dzieci, organizatorzy proszą o wybranie imion dla nich. Podczas Eucharystii zostaną one odczytane. Organizatorzy proszą więc o przybycie do kościoła kilkanaście minut wcześniej, aby spisać imiona przed uroczystościami.

Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka została założona 7 lat temu. Spotkania odbywają się co dwa miesiące w kościele Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance. Opiekunami duchowymi wspólnoty są ks. Jan Uchwat i ks. Piotr Belecki.

Jeśli masz pytania lub chcesz porozmawiać – napisz: kontakt@stratadziecka.pl lub zadzwoń: 660 893 654. Więcej o wspólnocie na stronie: www.stratadziecka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama