Nowy numer 24/2021 Archiwum

Noc szczęśliwego rozwiązania

Uczestnicy Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę serdecznie zapraszają do wspólnego świętowania narodzin Chrystusa.

- Czy czujesz, że twoje życie jest poplątane? To nie twoja wina, że wszystko jest tak skomplikowane? Uwierz w to, że Pan Bóg może rozplątać wszystkie twoje supły, wszystko, co sprawia, że nie czujesz się w pełni wolny i zdolny do miłości! - przekonują organizatorzy wydarzenia.

Wieczór uwielbienia „Sto lat, Jezu!” rozpocznie się w sobotę 2 stycznia, w kościele Matki Bożej Fatimskiej (pl. Kard. Wyszyńskiego 1) na gdańskiej Żabiance.

W programie wydarzenia: konferencja o tym, że Bóg jest w stanie rozwiązać każdy nasz problem i rozplątać wszystko, co wydaje się nie do rozsupłania, uwielbienie i adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewem kolęd i pastorałek oraz modlitwa wstawiennicza. Początek o 19.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

  • kag
    26.12.2015 13:18
    Piękna inicjatywa, ale nie mogę nie skomentować, jak zupełnie nonsensowne jest hasło, pod którym to wszystko się odbywa...
    doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama