Nowy numer 40/2022 Archiwum

Muzyka, która niesie ducha

- Muzyka jest nośnikiem duchowości i to ona przekazuje treści, które my - muzycy mamy w sobie. Dlatego takie ważne jest, by muzycy byli bardziej Boży i bardziej zjednoczeni z Chrystusem - mówi Krzysztof Szałek, współorganizator IV Rekolekcji dla muzyków.

Wspólnota Trójmiejskie Uwielbienie zaprasza na rekolekcje dla muzyków, które odbędą się w dniach od 5 (rozpoczęcie w godzinach wieczornych) do 7 lutego w Domu Parafialnym parafii pw. Św. Mikołaja w Gdyni (ul. Św. Mikołaja 1, blisko stacji SKM Gdynia Leszczynki).

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem: "Chcę widzieć Cię, Wywyższonego!". To słowa pochodzące z jednej z piosenek chrześcijańskiego zespołu Fisheclectic, który podczas rekolekcji poprowadzi krótkie warsztaty, wygłosi konferencję, a w sobotę 6 lutego o godz. 19.30 zagra koncert!

- Zespół Fisheclectic to połączenie takiego subtelnego muzycznego brzmienia z bardzo delikatnym kobiecym głosem głównej wokalistki - mówi Krzysztof Szałek. - Ich muzyka potrafi dotrzeć do najwrażliwszej struny naszej duszy - dodaje.

Muzyka, która niesie ducha   W zeszłym roku parafia św. Mikołaja w Gdyni obchodziła jubileusz 100-lecia istnienia Agnieszka Lesiecka/ Foto Gość Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest ukończenie 16 roku życia. Jeśli uczestnik nie ukończył 18 lat, wymagane jest przesłanie Organizatorom oświadczenia przedstawicieli ustawowych - rodziców lub innych opiekunów prawnych - poświadczającego wyrażenie zgody na udział w warsztatach i na poniesienie związanych z nimi kosztów.

Koszt udziału w rekolekcjach to 60 zł. W cenę wliczone są: materiały, wejściówka na koncert Fisheclectic, kawa i herbata, oraz obiad i kolacja w sobotę. Więcej informacji i zapisy na stronie www.trojmiejskieuwielbienie.pl.

Jak podkreślają organizatorzy - by wziąć udział w rekolekcjach, nie trzeba być profesjonalnym muzykiem, wystarczy, że coś nam w duszy gra!

- Podczas rekolekcji słuchać będziemy konferencji zaproszonych gości oraz uczestniczyć w krótkich warsztatach. Pomiędzy konferencjami i warsztatami znajdzie się czas na wspólną modlitwę, muzykowanie oraz integrację - zachęca Krzysztof Szałek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama