Nowy numer 48/2022 Archiwum

Romantyczny tramwaj

Tradycyjnie z okazji dnia św. Walentego gdański Zakład Komunikacji Miejskiej zaprosił mieszkańców miasta na przejażdżkę zabytkowym tramwajem walentynkowym.

W niedzielę 14 lutego na torowiska Gdańska wyjechała zabytkowa czerwona "N-ka" (Konstal N z 1952 roku), ozdobiona dziesiątkami serduszek. Pojazd kursował pomiędzy pętlą na Strzyży a pętlą na Siedlcach w godz. od 10 do 16.

Przejazd tramwajem był bezpłatny. Na podróżnych czekała też słodka niespodzianka - walentynkowe słodycze, które na pokładzie pojazdu rozdawali im wolontariusze.

- Jesteśmy w sobie zakochani. Pomyśleliśmy, że przejażdżka walentynkowym tramwajem byłaby doskonałym uzupełnieniem naszego dzisiejszego święta. Tym bardziej, że poznaliśmy się właśnie w tramwaju. Dlatego tutaj jesteśmy. Chcemy wszystkim powiedzieć, że się kochamy - mówią Ewa i Michał, pasażerowie "N-ki".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama