Nowy numer 30/2021 Archiwum

Redaktor wydania

Niepowodzenia misternie przygotowywanych przedsięwzięć, w które człowiek wkłada wiele swojej energii, często rodzą w nim mocne frustracje.

Jednocześnie trudno nam z odwagą postawić sobie pytania o to, czy podejmowane przez nas działania zgodne są z Bożym zamysłem. I czy w ogóle słuchamy w naszym życiu Boga, który nieustannie kieruje do nas swoje podpowiedzi. Tylko zasłuchanie w Boży głos może nas uchronić przed stawianiem gmachu naszego życia na piasku lub – to jeszcze gorsza perspektywa – budowaniem wbrew Bogu własnej wieży Babel. Wydaje się, że ludzie, którzy z troską patrzą na konieczność odbudowy Polski morskiej, dobrze odczytują czas, miejsce i szanse, jakie daje nam Stwórca. O ważnych dla Wybrzeża rocznicach, które były okazją do refleksji nad naszą obecnością nad Bałtykiem piszemy na ss. I oraz IV–V.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama