Nowy numer 21/2022 Archiwum

Gdynia z NATO

Pokazy zorganizowane z okazji odbywającego się w Polsce szczytu Paktu Północnoatlantyckiego zgromadziły na skwerze Kościuszki setki mieszkańców Trójmiasta oraz gości z kraju i zagranicy.

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wszystkich grup wiekowych. Młodsi z wypiekami na twarzy mogli zasiąść za kierownicą ogromnej wojskowej ciężarówki, włożyć elementy specjalnego wyposażenia sapera czy przymierzyć się do treningowych wersji nowoczesnego uzbrojenia będącego na wyposażeniu Polskich Sił Zbrojnych. Jednym z emocjonujących momentów był pokaz działań antyterrorystycznych w wykonaniu funkcjonariuszy Wydziału Zabezpieczenia Działań Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

– Na imprezę zorganizowaną przez wojsko wyciągnęli mnie moi chłopcy. Muszę przyznać, że dynamiczne pokazy zrobiły na mnie wrażenie. Naprawdę nie żałuję, że tu jesteśmy – mówi pani Katarzyna z Krakowa, która na skwer Kościuszki przyszła z dwoma dorastającymi synami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama