GN 19/2022 Archiwum

Zobacz także

 • kim
  31.08.2016 12:11
  I jeszcze: " jedna z kobiet głośno wołała, że chce wejść do kościoła, aby się pomodlić. - Dla nas jednak było jasne, że to tylko takie tłumaczenie." - No obłęd!!! Podejdę pod świątynię i "lepszy sort" będzie oceniał, czy wolno mi się wewnątrz pomodlić, czy nie zasługuję na ten przywilej, bo wyglądam nie tak, a to co mówię to "tylko takie tłumaczenie" - o czym lepszy sort wie najlepiej i w sposób niepodważalny. Nikt w redakcji nie widzi niestosowności takiego zachowania, że przytaczacie relację bez komentarza? Czy też Wasza postawa jest zbieżna z tym, co prezentuje ów starszy Pan?
  doceń 12
 • adamp_314
  31.08.2016 14:00
  adamp_314
  Żeby wyrobić sobie zdanie na ten temat wystarczy pooglądać na Youtubie filmiki wrzucone przez samych nacjonalistów. Choćby ten: https://www.youtube.com/watch?v=6KJMbSwtl6o wiele razy powtarza się refren: KOD prowokuje samą swoją obecnością. Jedna flaga KOD w lesie flag ONR'u. Flagi ONR oczywiście "nie prowokują". Jeden z kodziarzy próbuje tłumaczyć, że każdy ma prawo być na państwowej uroczystości. To oczywiście jest prowokacja. Prowokacją nie są już okrzyki wznoszone przez kordon wygolonych łebków. Świadek GN relacjonuje: "to nie my byliśmy grupą zorganizowaną. Była nią za to grupa kodziarzy" - no wcale nie byli zorganizowani - prawie jednakowe czarne koszulki, zresztą sami zobaczcie na filmiku jak się zachowują "niezorganizowani". Bardzo łatwo odróżnić "niezorganizowanych" od normalnych uczestników mszy św.
  doceń 11
 • MarianNowak
  31.08.2016 15:33
  Fotografie nie oddają rzeczywistości tak jak to widać na filmach z pogrzebu, gdzie ewidentnie ONR prowokuje i atakuje KOD. Filmy są dostępne w sieci i można spokojnie zobaczyć aby wyrobić sobie opinię kto tam był agresorem.
  doceń 8
 • MacBlacker
  31.08.2016 22:11
  Ciekawe jak zareagowali by KODomici na obecność ONRowców na paradzie "równości"?!...
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama