Nowy numer 24/2021 Archiwum

Jacek Pulikowski w Trójmieście

Katolicki specjalista od spraw rodziny i małżeństwa wygłosi konferencje w Gdańsku i Sopocie.

W najbliższy czwartek 22 września w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku-Chełmie (ul. Cieszyńskiego 1) odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla mężczyzn pt. "Wewnętrzna walka mężczyzny o miłość". Konferencję po Mszy św. o godz. 18 wygłosi J. Pulikowski, który w czasie wykładu pomoże zgromadzonym panom znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania: czy facetowi łatwo się przyznać przed samym sobą, że potrzebuje miłości, jak pokonywać swoje słabości, czy można się nauczyć czegoś od innych, kto może wesprzeć w tej walce, gdzie szukać siły na pokonywanie swoich słabości i naukę miłości. Spotkanie ma charakter otwarty. Organizator - Bractwo św. Pawła - zachęca do udziału wszystkich mężczyzn.

Szkoła i Przedszkole "Lokomotywa" zapraszają na spotkanie z J. Pulikowskim dzień później, czyli w piątek 23 września o godz. 17. Specjalista od spraw rodziny wygłosi konferencję pt. "Kochać i wymagać. Instrukcje dla małżonków i rodziców" w SP "Lokomotywa", przy ul. Jana z Kolna 35 w Sopocie. Na wykład obowiązują zapisy: http://lokomotywa.edu.pl/jpulikowski.

Jacek Pulikowski z żoną, jako jedyni z Polski, zostali mianowani przez papieża Franciszka audytorami Synodu o Rodzinie, który odbył się w Watykanie 4-25 października 2015 r. i obradował na temat "Powołania i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym".

Państwo Pulikowscy mają troje dzieci. Od ponad 30 lat pomagają małżeństwom przeżywającym kryzysy, prowadzą kursy przedmałżeńskie. Są autorami wielu publikacji o małżeństwie i rodzinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

  • rmolas
    21.09.2016 22:55
    JP otworzył mi oczy na naukę Jana Pawła II z encykliki Familiaris Consortio. Przyznam, że przekazał to więdzę jaśniej i szybciej, niż sam Kościół. Dążenie do komunii na wzór Trójcy świętej...uhaaaaa, nie tak łatwe z żoną, co? A cztery cele małżeństwa znacie?
    doceń 2
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama