Nowy numer 48/2020 Archiwum

Nie żyje Przemysław Wałęsa

Ciało syna byłego prezydenta Lecha Wałęsy znalazł jeden z członków jego rodziny.

W niedzielę ok. godz. 20 Przemysław Wałęsa został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na gdańskiej Oruni. Przybyli na miejsce pracownicy pogotowia ratunkowego o zdarzeniu powiadomili policję. W mieszkaniu pod nadzorem prokuratora przeprowadzone zostały czynności wykonywane przez funkcjonariuszy policji, technika kryminalistyki oraz biegłego z zakresu medycyny sądowej.

Policja nie potwierdza oficjalnie tożsamości zmarłego. Nie udziela także innych informacji na temat zdarzenia. - Obecnie mogę tylko powiedzieć, że w Gdańsku znaleziono ciało 43-letniego mężczyzny - mówi Aleksandra Siewert z komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich. Więcej o przyczynie zgonu powiedzieć będzie można po sekcji zwłok.

Przemysław Wałęsa urodził się jako trzeci syn Danuty i Lecha Wałęsów. Miał 43 lata.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama