Nowy numer 43/2019 Archiwum

Biegiem na urodziny

Lista nowości dla uczestników gdyńskiego Biegu Urodzinowego.

10 lutego Gdynia będzie świętowała rocznicę przyznanie jej praw miejskich. Obchody 91. urodzin rozpoczną się już w pierwszy weekend lutego od widowiska muzycznego w Gdynia Arena.

Tydzień później, w weekend 11 i 12 lutego, odbędzie się wyjątkowy Bieg Urodzinowy. Zawodnicy wystartują w tym roku w odwrotnym kierunku niż dotychczas. Ze skweru Kościuszki wyruszą w stronę bulwaru Nadmorskiego, a nie jak do tej pory - ulicą Waszyngtona.

Dokładana trasa biegu prowadzić będzie przez skwer Kościuszki, al. Jana Pawła II, bulwar Nadmorski, al. Józefa Piłsudskiego, ul. Świętojańska, pl. Kaszubski, ulice: Portową, Tadeusza Wendy, Jana z Kolna, Janka Wiśniewskiego, Polską, Bernarda Chrzanowskiego, Tadeusza Wendy, św. Piotra, Jerzego Waszyngtona, al. Jana Pawła II i ponownie skwer Kościuszki.

Kolejną nowością będzie rozłożenie Biegu Urodzinowego na dwa dni. W sobotę wystartują uczestnicy marszu nordic walking, młodzież oraz maluchy, zaś niedziela zarezerwowana będzie dla uczestników biegu głównego na dystansie 10 kilometrów.

W ubiegły piątek Gdyńskie Centrum Sportu przedłużyło możliwość zapisów do Biegu Urodzinowego - do wtorku 31 stycznia, do 23.59.

Bieg na 91. urodziny rozpocznie cykl biegów ulicznych - "Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2017". W 2017 r. w Gdyni odbędą się jeszcze trzy wielkie imprezy biegowe: Bieg Europejski, Nocny Bieg Świętojański oraz Bieg Niepodległości. Cyklowi towarzyszyć będzie nowe hasło: "Nie przestawaj biec".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama