Eucharystia połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia, której 11 lutego w katedrze oliwskiej przewodniczył abp Sławoj Leszek Głódź, była centralnym punktem diecezjalnych obchodów 25. Światowego Dnia Chorego. W jubileuszowych uroczystościach uczestniczyli chorzy, przedstawiciele środowisk medycznych oraz reprezentanci instytucji zajmujących się organizowaniem pracy służby zdrowia. Wraz z metropolitą Mszę św. sprawowali bp Wiesław Szlachetka oraz ponad 30 kapłanów.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








