Nowy numer 49/2023 Archiwum

Seksualność…

…to temat przewodni 8. edycji Forum Młodzi i Miłość, największego wydarzenia ewangelizacyjnego w archidiecezji gdańskiej. Najbliższe spotkanie już w środę.

Już po raz 8. na stadionie Energa w Gdańsku 24 maja odbędzie się Forum Młodzi i Miłość. - To wydarzenie, które skupia się na zagadnieniach z zakresu budowania relacji międzyludzkich. Najbliższe spotkanie poruszy temat szans i zagrożeń seksualności. Dowiemy się m.in. czym jest nasza seksualność, gdzie jest jej główna wartość i jak żyć, żeby móc się nią cieszyć - informuje Paweł Loose, współorganizator.

Gościem specjalnym spotkania będzie Lech Dokowicz, polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Forum uświetni występ Piotra Kowalczyka, znanego jako Tau. Raper, wokalista i beatboxer opowie o swoim nawróceniu. Nie zabraknie, podobnie jak na siedmiu poprzednich spotkaniach, zespołu Kierunek Niebo, który zagra specjalnie przygotowany z okazji Forum repertuar.

Start - godz. 17.30. Miejsce - sala VIP (Atom Club), znajdująca się na stadionie Energa. Dojazd tramwajami 7 i 10 oraz autobusem 158. Wstęp wolny.

- Zapraszamy wszystkich, którzy byli z nami na siedmiu poprzednich edycjach Forum, ale także - a może zwłaszcza - osoby, które dotychczas nie wzięły w nim udziału. Forum jest wydarzeniem kulturalno-edukacyjnym, które porusza także tematykę duchowości. Formuła spotkań jest otwarta dla wszystkich gości i zawsze bezpłatna - zachęca P. Loose.

Organizatorem jest wspólnota "Młodzi i Miłość" działająca przy parafii w Gdańsku Letnicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama